Kambario durys svarbesnės nei baldai

kambario durys medritasInterjero dizaineriai teigia, jog durys interjere yra ne mažiau svarbios nei baldai, o gal net svarbesnės. Jiems mielai pritaria Rytų išminčiai, kurie duris laiko erdvių sargėmis ir tik geros duris gali apsaugoti namus. Todėl šiandien pakalbėsime apie kambario durų pasirinkimą ir jų derinimą prie viso interjero.

Durys yra pirmas dalykas kurį pamatome įeidami į namus, o ir įėjus kambario durys yra mūsų akių lygyje, todėl visuomet labiausiai atkreipia dėmesį. Prastos durys sukuria pasibjaurėjimą, kurio gali nesumažinti kiti puikiai atrodantys interjero elementai. Todėl durys turi būti priderintos prie bendro interjero, patrauklios, atitinkančios visą namų stilių. Jei namai įrengti skandinavišku stiliumi, durys ne išimtis. Prabangios durys klasikiniame interjere nederės, kaip ir nedera antikvarinio stiliaus durys futuristiniame interjere. Taigi, kaip pasakytų išminčiai – svarbu harmonija.

Visgi, grožį ir estetika yra niekis palyginti su funkcionalumu. Visų pirma, jos turi būti patogios. Todėl itin svarbu įvertinti kaip dažnai bus varstomos durys, į kokias patalpos jos veda, į kokią pusę patogiau būtų, jog jos atsivertų.Pastarasis punktas itin svarbu jei būstas nėra itin erdvus. Netinkamas durų pusės ir atsivėrimo pasirinkimas lemia, erdvės iššvaistymą.

Dažnai renkantis duris sprendžiama dilema ką pasirinkti: kokybę ir ilgaamžiskumą ar žemą kainą? Aišku norėtųsi įsigyti geras, kokybiškas duris už žemą kainą, tačiau taip paprastai nebūna. Kita vertus, vidinės durys gaminamos pagal individualų užsakymą yra pagaminamos ir sumontuojamos išskirtinai jums. Medinės durys yra ilgaamžės ir tarnauja kelis dešimtmečius. Tad nors pradinė kaina ir gali išgąsdinti, tačiau padalinus iš naudojamo laiko, suma pasidaro net juokinga. Todėl verčiau įsigyti kokybiškas kambario duris ir nesukti dėl jų galvos.

Blogos durys interjere, kaip šaukštas deguto medaus statinėje. Kadangi durys yra ko ne amžinos, tai ir jų pasirinkimas turi būti su atitinkama atsakomybe.

Rekomenduojama:
 
Logic LKM-201 klaviatūra su pele
 
Dujinis paviršius Lanova 116400O4C06
 
Samsung ACADU10CBE 4.2 V, Car charger, 4.2V, Micro USB, 700mAh
 
Samsung UE48JS9002TXXH LED televizorius
 
NutroVape Recover inhaliatorius

About admin