Kambario durys svarbesnės nei baldai

kambario durys medritasInterjero dizaineriai teigia, jog durys interjere yra ne mažiau svarbios nei baldai, o gal net svarbesnės. Jiems mielai pritaria Rytų išminčiai, kurie duris laiko erdvių sargėmis ir tik geros duris gali apsaugoti namus. Todėl šiandien pakalbėsime apie kambario durų pasirinkimą ir jų derinimą prie viso interjero.

Durys yra pirmas dalykas kurį pamatome įeidami į namus, o ir įėjus kambario durys yra mūsų akių lygyje, todėl visuomet labiausiai atkreipia dėmesį. Prastos durys sukuria pasibjaurėjimą, kurio gali nesumažinti kiti puikiai atrodantys interjero elementai. Todėl durys turi būti priderintos prie bendro interjero, patrauklios, atitinkančios visą namų stilių. Jei namai įrengti skandinavišku stiliumi, durys ne išimtis. Prabangios durys klasikiniame interjere nederės, kaip ir nedera antikvarinio stiliaus durys futuristiniame interjere. Taigi, kaip pasakytų išminčiai – svarbu harmonija.

Visgi, grožį ir estetika yra niekis palyginti su funkcionalumu. Visų pirma, jos turi būti patogios. Todėl itin svarbu įvertinti kaip dažnai bus varstomos durys, į kokias patalpos jos veda, į kokią pusę patogiau būtų, jog jos atsivertų.Pastarasis punktas itin svarbu jei būstas nėra itin erdvus. Netinkamas durų pusės ir atsivėrimo pasirinkimas lemia, erdvės iššvaistymą.

Dažnai renkantis duris sprendžiama dilema ką pasirinkti: kokybę ir ilgaamžiskumą ar žemą kainą? Aišku norėtųsi įsigyti geras, kokybiškas duris už žemą kainą, tačiau taip paprastai nebūna. Kita vertus, vidinės durys gaminamos pagal individualų užsakymą yra pagaminamos ir sumontuojamos išskirtinai jums. Medinės durys yra ilgaamžės ir tarnauja kelis dešimtmečius. Tad nors pradinė kaina ir gali išgąsdinti, tačiau padalinus iš naudojamo laiko, suma pasidaro net juokinga. Todėl verčiau įsigyti kokybiškas kambario duris ir nesukti dėl jų galvos.

Blogos durys interjere, kaip šaukštas deguto medaus statinėje. Kadangi durys yra ko ne amžinos, tai ir jų pasirinkimas turi būti su atitinkama atsakomybe.

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About admin