Kambario durys svarbesnės nei baldai

kambario durys medritasInterjero dizaineriai teigia, jog durys interjere yra ne mažiau svarbios nei baldai, o gal net svarbesnės. Jiems mielai pritaria Rytų išminčiai, kurie duris laiko erdvių sargėmis ir tik geros duris gali apsaugoti namus. Todėl šiandien pakalbėsime apie kambario durų pasirinkimą ir jų derinimą prie viso interjero.

Durys yra pirmas dalykas kurį pamatome įeidami į namus, o ir įėjus kambario durys yra mūsų akių lygyje, todėl visuomet labiausiai atkreipia dėmesį. Prastos durys sukuria pasibjaurėjimą, kurio gali nesumažinti kiti puikiai atrodantys interjero elementai. Todėl durys turi būti priderintos prie bendro interjero, patrauklios, atitinkančios visą namų stilių. Jei namai įrengti skandinavišku stiliumi, durys ne išimtis. Prabangios durys klasikiniame interjere nederės, kaip ir nedera antikvarinio stiliaus durys futuristiniame interjere. Taigi, kaip pasakytų išminčiai – svarbu harmonija.

Visgi, grožį ir estetika yra niekis palyginti su funkcionalumu. Visų pirma, jos turi būti patogios. Todėl itin svarbu įvertinti kaip dažnai bus varstomos durys, į kokias patalpos jos veda, į kokią pusę patogiau būtų, jog jos atsivertų.Pastarasis punktas itin svarbu jei būstas nėra itin erdvus. Netinkamas durų pusės ir atsivėrimo pasirinkimas lemia, erdvės iššvaistymą.

Dažnai renkantis duris sprendžiama dilema ką pasirinkti: kokybę ir ilgaamžiskumą ar žemą kainą? Aišku norėtųsi įsigyti geras, kokybiškas duris už žemą kainą, tačiau taip paprastai nebūna. Kita vertus, vidinės durys gaminamos pagal individualų užsakymą yra pagaminamos ir sumontuojamos išskirtinai jums. Medinės durys yra ilgaamžės ir tarnauja kelis dešimtmečius. Tad nors pradinė kaina ir gali išgąsdinti, tačiau padalinus iš naudojamo laiko, suma pasidaro net juokinga. Todėl verčiau įsigyti kokybiškas kambario duris ir nesukti dėl jų galvos.

Blogos durys interjere, kaip šaukštas deguto medaus statinėje. Kadangi durys yra ko ne amžinos, tai ir jų pasirinkimas turi būti su atitinkama atsakomybe.

Rekomenduojama:
 
Sony ZS-RS70BTB magnetola NFC/BT
 
Philips 22PFS5303/12 22“ (55 cm), Full HD Ultra Slim LED, 1920 x 1080 pixels, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2, Black
 
Navitel E500 Magnetic navigacija 8GB
 
Prestigio PFP1242DUO Grace B1 mobilus telefonas Black
 
3MK NaturalCase Huawei, Mate 10 Pro, Polypropylene, Transparent Black

About admin