Prezervatyvai

Keli prezervatyvų naudojimo patarimai

Netinkamas prezervatyvų naudojimas yra pagrindinė problema, kodėl šios apsisaugojimo priemonės įplyšta, nuslysta ar būna pažeidžiamos kitu būdu. Suprantama, kad visa tai padidina riziką užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis ir taip pat atveria duris neplanuotam nėštumui. Tokios problemos kelia didelį stresą, nerimą ir miegamajame sukuria labai nemalonią atmosferą. Tuo tarpu lytinis aktas įprastai turėtų būti tiesiogiai susijęs su atsipalaidavimu, dideliu intymumu ir ramybe. Todėl abi kiekvieno lytinio akto pusės turėtų skirti visas pastangas tam, kad jų pasitelkiamos apsisaugojimo priemonės būtų naudojamos labai saugiai ir atsakingai.

Norėdami, kad prezervatyvai apsaugotų nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nėštumo, o lytinis aktas būtų labai malonus ir be jokių papildomų baimių – prezervatyvus turite naudoti taip, kaip tai numato visos šių apsisaugojimo priemonių naudojimo instrukcijos.

Pasirinkite jums tinkamiausią prezervatyvų dydį. Bene 50 proc. vyrų netinka vidutinio dydžio prezervatyvai. 40 proc. iš jų turėtų rinktis mažesnius, o 10 proc. didesnius prezervatyvus. Jei naudosite prezervatyvą, kuris yra per daug mažas, gerokai padidės jo plyšimo tikimybė, o tuomet, kai rinksitės per didelį prezervatyvą – lytinio akto metu jis nesunkiai nuslys. Todėl išbandykite įvairaus dydžio prezervatyvus ir pasirinkite tinkamą.

Pakuotę atidarykite labai atsargiai. Nemaža dalis vartotojų neskiria tam pakankamai deramo dėmesio ir atidarydami prezervatyvo pakuotę, jį pažeidžia. Todėl pakuotę atplėškite neskubėdami ir labai atsargiai.

Nepalikite oro prezervatyvo galvutėje. Kiekvieno prezervatyvo viršūnėlėje yra papildomas rezervuaras. Prieš užmaudami prezervatyvą, įsitikinkite, kad jame nepalikote oro.

Pilnai užmaukite prezervatyvą. Turite pasirūpinti, kad prezervatyvas dengtų visą jūsų penį.

Prireikus naudokite tinkamą lubrikantą. Jei lytinio akto metu yra labai sausa, o judesiai yra labai greiti ir stiprūs, tuomet didėja rizika, kad naudojamas prezervatyvas plyš. Tačiau to galite išvengti, jei naudosite lubrikantus. Jei jūsų prezervatyvai yra pagaminti iš latekso, būkite tikri, kad naudojate vandens pagrindo lubrikantus – aliejaus pagrindu gaminami lubrikantai sumažina latekso tvirtumą.

Nuimant prezervatyvą, laikykite už jo apatinės dalies. Tokiu atveju prezervatyvo turinys neišbėgs.

Skirtingos prezervatyvų rūšys. Kiekviena rūšis yra labai skirtinga ir pritaikyta įvairiems vartotojų poreikiams, todėl rinkdamiesi prezervatyvus, taip pat atsižvelkite ir į jų rūšį. Tai gali padidinti lytinio akto metu jaučiamą malonumą.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About Objektyvas