Kiek kainuoja techninė pagalba kelyje?

Techninė pagalba kelyje daugeliui vis dar skamba kaip ypač brangi paslauga, prieinama tik naujų automobilių savininkams. Vairuotojai susidūrę su problemomis kelyje, kurios kaip reikiant atsilieps piniginei, nenori papildomų išlaidų kitoms tarnyboms. Taupydami pinigus vairuotojai gaišina savo draugus, pažįstamus ar artimuosius. Tokiu būdu problema sprendžiama neefektyviai, rizikuojama saugumu tempiant įvairiais lynais, yra kenkiama tempenčiajam automobiliui, gaištamas brangus visų laikas.

Tačiau visos techninės pagalbos kelyje paslaugų kainos yra ženkliai kritusios per pastaruosius 2-3 metus. Dėl dalyvių skaičiaus rinkoje paslaugų kainos krito keliasdešimt procentų. Automobilio transportavimo kaina sostinėje prasideda vos nuo 20€. Verta paminėti, kad visi įkainiai dažniausia yra sutartiniai, nepriklausomai nuo tikslaus kilometražo. Gera žinia ta, kad šiuo metu į daugelį privalomojo draudimo polisų įeina nemoka techninė pagalba kelyje. Tad iškyla natūralus klausimas, ar verta trūkdyti artimuosius?

Kaip nurodo paslaugų teikėjai, jų paslaugos yra sutartinės ir priklauso nuo individualios situacijos. Techninė pagalba kelyje iškviečiama telefonu, tuo metu yra nusakoma situacija ir įvardijama kaina už kurią bus atliktos visos paslaugos. Kaina priklauso nuo tokių kintamų sudedamųjų: paslaugos, paros laiko, automobilio būklės, techninio sudėtingumo, atstumo iki kliento ir panašių dalykų. Paprastai viena dažniausių paslaugų yra automobilio transportavimas į kliento nurodytą vietą. Jei yra galimybė smulkūs variklio, kėbulo darbai atliekami vietoje.

Kadangi techninę pagalbą kelyje teikia tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, kainos dažniausiai gali skirtis dešimtimis procentų, o naktimis ir kartais. Todėl visuomet yra verta paskambinti į daugiau nei kelias tarnybas, joms paaiškinti esamą situaciją, palyginti jų siūlomas kainas.

Technine-vilniuje.lt kolektyvas teikia visas pagrindines pagalbos kelyje paslaugas nuo automobilio užvedimo iki transportavimo į Jūsų nurodytą vietą. Minimas paslaugas atliekame visą parą, tad nepaliekame kliento bėdoje net ir pačiu jam netinkamiausiu metu. Surinktas didelę patirtį turintis kolektyvas, kuris užtikrins aptarnavimo kokybę. Esame pasiruošę, kad visi ekipažo dalyviai saugiau pasiektų kelionės tikslą.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About admin