Kiek kainuoja techninė pagalba kelyje?

Techninė pagalba kelyje daugeliui vis dar skamba kaip ypač brangi paslauga, prieinama tik naujų automobilių savininkams. Vairuotojai susidūrę su problemomis kelyje, kurios kaip reikiant atsilieps piniginei, nenori papildomų išlaidų kitoms tarnyboms. Taupydami pinigus vairuotojai gaišina savo draugus, pažįstamus ar artimuosius. Tokiu būdu problema sprendžiama neefektyviai, rizikuojama saugumu tempiant įvairiais lynais, yra kenkiama tempenčiajam automobiliui, gaištamas brangus visų laikas.

Tačiau visos techninės pagalbos kelyje paslaugų kainos yra ženkliai kritusios per pastaruosius 2-3 metus. Dėl dalyvių skaičiaus rinkoje paslaugų kainos krito keliasdešimt procentų. Automobilio transportavimo kaina sostinėje prasideda vos nuo 20€. Verta paminėti, kad visi įkainiai dažniausia yra sutartiniai, nepriklausomai nuo tikslaus kilometražo. Gera žinia ta, kad šiuo metu į daugelį privalomojo draudimo polisų įeina nemoka techninė pagalba kelyje. Tad iškyla natūralus klausimas, ar verta trūkdyti artimuosius?

Kaip nurodo paslaugų teikėjai, jų paslaugos yra sutartinės ir priklauso nuo individualios situacijos. Techninė pagalba kelyje iškviečiama telefonu, tuo metu yra nusakoma situacija ir įvardijama kaina už kurią bus atliktos visos paslaugos. Kaina priklauso nuo tokių kintamų sudedamųjų: paslaugos, paros laiko, automobilio būklės, techninio sudėtingumo, atstumo iki kliento ir panašių dalykų. Paprastai viena dažniausių paslaugų yra automobilio transportavimas į kliento nurodytą vietą. Jei yra galimybė smulkūs variklio, kėbulo darbai atliekami vietoje.

Kadangi techninę pagalbą kelyje teikia tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, kainos dažniausiai gali skirtis dešimtimis procentų, o naktimis ir kartais. Todėl visuomet yra verta paskambinti į daugiau nei kelias tarnybas, joms paaiškinti esamą situaciją, palyginti jų siūlomas kainas.

Technine-vilniuje.lt kolektyvas teikia visas pagrindines pagalbos kelyje paslaugas nuo automobilio užvedimo iki transportavimo į Jūsų nurodytą vietą. Minimas paslaugas atliekame visą parą, tad nepaliekame kliento bėdoje net ir pačiu jam netinkamiausiu metu. Surinktas didelę patirtį turintis kolektyvas, kuris užtikrins aptarnavimo kokybę. Esame pasiruošę, kad visi ekipažo dalyviai saugiau pasiektų kelionės tikslą.

Rekomenduojama:
 
Sony ZS-RS70BTB magnetola NFC/BT
 
Philips 22PFS5303/12 22“ (55 cm), Full HD Ultra Slim LED, 1920 x 1080 pixels, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2, Black
 
Navitel E500 Magnetic navigacija 8GB
 
Prestigio PFP1242DUO Grace B1 mobilus telefonas Black
 
3MK NaturalCase Huawei, Mate 10 Pro, Polypropylene, Transparent Black

About admin