skelbimai

Kodėl svarbu skirti papildomas kelias minutes rašant skelbimą?

skelbimaiSkelbimų portalai yra vieni lankomiausių. Natūralu, nuolat ieškome ką nusipirkti, arba norime parduoti atliekamą daiktą. Tačiau ar pastebėjote, kad renkantis iš kelių tos pačios rūšies prekių, širdis prie vienos linksta labiau nei prie kitos? Taip yra, nes vieni skelbimai yra patrauklesni nei kiti. Priežastys? Net kelios. Jas ir pabandysime aptarsi taip suformuodami esminius patarimus kaip parašyti gerą skelbimą nesvarbu ar parduodate grėblį, ar namą, ar skrudintuvę.

Pasirašykite savo vardu

Anoniminis skelbimas pasirašytas „asiliuko“ gundo išties mažiau nei pasirašytas Tomo. Manoma, jog jei žmogus bijo pasirašyti savo vardu jis arba nesubrendęs paauglys, arba aferistas. Todėl atrodytų maža smulkmena – vardas, yra svarbi detalė.

Trumpa įžanga ir išsamus tekstas

Skelbimas yra dviejų dalių. Pirma, trumpa įžanga supažindinanti su esminiais parduodamos prekės niuansais. Joje turi būti paminėtas pavadinimas, gamintojas, būklė (nauja, kaip nauja, naudota, sugedusi). Įžanga leidžia pirkėjui greitai įvertinti ar tai yra būtent tai ko jis ieško. Tuo tarpu tolesnis tekstas yra parduodamo daikto privalumai, techniniai parametrai, jo istorija, kodėl parduodamas ir pan. Jei kalbama apie paslaugas, svarbu paminėtų darbų patirtį, apimtis ką atliekate ir ko ne. Nepamirškite ir antraštės. Didžioji dalis pardavimų priklauso nuo to ar antraštė sudomino, ar suintrigavo. Kuri antraštė labiau intriguoja: „Parduodu naują grėblį“ ar „Dar nekaltas grėblys ieško šeimininko“? Švelnus humoras rašant skelbimus taip pat praverčia.

Įsigijimo būdai

Nors skelbimai skirstomi pagal miestus ir daugelis stengiasi pirkti savame mieste iš rankų į rankas, tačiau pasitaiko retų daiktų, kuriuos norima įsigyti iš kito miesto. Todėl skelbime svarbu nurodyti ar parduodate savame mieste ar sutinkate siųsti į kitus miestus ir ar siuntimas kainuotų papildomai.

Pridėkite fotografijų

Fotografijos reikalingos visur. Net jei talpinami statybos skelbimai, nufotografuokite kaip gražiai ir lygiai sumūrijote sieną ar išklojote parketą – darbų pavyzdžiai talpinant paslaugų skelbimus reikalingi taip pat kaip ir parduodant prekę. O prekę taip pat pasistenkite nufotografuoti įvairiais rakursais, geroje šviesoje. Jei yra pažeidimų, broko, pažymėkite tekste ir pridėkite nuotrauką.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About admin