Kontraceptinių priemonių pasirinkimas

prezervatyvaiLytinio švietimo klausimais šiuo metu yra jaučiama didžiulė informacijos stoka informuojant visuomenę apie galimas apsaugos priemones. Ne tik jaunimo, bet ir suaugusiųjų tarpe dažniausiai yra pripažįstama vienintelė apsaugos priemonė – prezervatyvai. Kaip bebūtų, šiais laikais yra kur kas didesnis pasirinkimas ne tik kontracepcijos priemonių srityje, bet ir įvairiausių priedų, kurie padeda lengviau patenkinti savo partnerį.

Kalbant apie ilgiau trunkantį lytinį aktą, verta paminėti, jog čia geriausia priemonė yra tam tikri geliai, kurių dėka yra atitolinama ejakuliacija. Šiomis priemonės dažniausiai prekiauja visos sekso reikmenų parduotuvės, tačiau svarbu žinoti, jog ir internete taip pat yra prekiaujama šiomis priemonėmis. Jų galite įsigyti beveik visos el. parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama kontraceptinėmis priemonėmis.

Neretai sekso metu abu partneriai būna nusivylę dėl vyro erekcijos sutrikimų. Šios problemos sprendimą taip pat gali pasiūlyti minėtos parduotuvės, kuriose yra pardavinėjami ir stimuliuojantys geliai. Žinoma ir tam tikri feromonai gali būti gera išeitis.

Akcentuojant apsisaugojimo priemones lytinio švietimo metu, verta pabrėžti, jog ne visos jos yra tinkamos būtent visais atvejais. Trumpai tariant, galima tik išskirti seniausią ir efektyviausią apsaugą – prezervatyvus. Jų dėka, bet kokioje situacijoje jie gali padėti maksimaliai, o kalbant apie gaminių kokybę ir funkcionalumą, tikrai yra iš ko rinktis. Verta pabrėžti tai, jog viena iš labiausiai dominančių priemonių turėtų būti kontraceptinės piliulės, nes jomis reikia domėtis kur kas labiau. Šios piliulės ne visada bus galimos tam tikrais atvejais, o jų naudojimas turi būti tik pasikonsultavus su ginekologijos specialistu, nes ne visos moterys jas gali naudoti. Net jeigu ir yra galimybė jas naudoti, tai verta pabrėžti, jog jos niekaip neapsaugotų nuo lytiškai plintančių infekcijų. Pavyzdžiui, vienos nakties nuotykiams su nepažįstamąja gali duoti skaudžių pasekmių – vyras niekada nežinos kokiomis ligomis serga jo partnerė, todėl užsikrėsti tikrai yra nemaža galimybė, jeigu žmogus nėra pažįstamas. Šias piliules geriausia naudoti tik tokiu atveju, jeigu lytiniai santykiai visada būna su nuolatiniu partneriu, kitais atvejais, geriausia apsaugos priemonė yra prezervatyvai.

Kalbant apie pirkimą, tai verta pabrėžti, jog internetu galite sutaupyti kur kas daugiau pinigų, nes lyginant kainas su prekybos centrais ar vaistinėmis, galima matyti akivaizdų skirtumą. Taip pat verta pabrėžti, jog internete rasite ir kur kas didesnį asortimentą tiek kokybės, tiek gamintojų atžvilgiu.

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About Unseen