Viešbučiai Koso saloje

Koso sala poilsiaujantiems

Keliauti mėgsta kone visi. Todėl nenuostabu, jog kiekvienais metais bet kuris žmogus įsiruošia į vieną ar kitą kelionę. Kas keliauja arčiau – Lietuvoje, prie ežerų ar jūros, o kas imasi ir didesnės kelionės – į Viduržemio jūros salas, pietų ar šiaurės Europą. Ne paslaptis, kad kelionė į kokią nors Viduržemio jūros salą trunka tiek pat kiek kelionė į Klaipėdą, o ir kainos per daug nesikandžioja, tad kodėl gi nepakeliavus toliau? Žinoma, gal jums ne itin patinka karštis ir negalėsite išbūti Koso saloje ar kokiam Maljorkos paplūdimyje. Tuomet galima traukti į šiaurę – Norvegiją, Švediją, gal Suomiją? Pamatyti daug ežerų ir miškų. Arba pasigrožėti kalnais ir uolomis. Jums spręsti, na o mes šiandien pasižvalgysime po Koso salą.

                  Atkeliavus į Koso salą, visų pirma teks kažkur apsigyventi. Užsisakysime viešbutį ir jame gyvensime kokią savaitę. Aplinkui – gausybė pramogų. Kiek pramogų vien prie jūros ir vandenyje! Pavyzdžiui, galima bandyti paplūdimyje susirasti draugų visai savaitei ar visam gyvenimui. Užkalbinkite praeivį ar prie baro sėdinčią merginą ir turėsite puikių nuotykių per atostogas! Galbūt susipažinsite su nardymo instruktoriumi ir nemokamai pasileisite į jūros gelmes? Taip, tokie dalykai vyksta, tad nepraleiskite progų! Trūksta laiko nuotykiams patirti? Niekis – viešbučiai Koso saloje nėra brangūs, juos gali sau leisti ir studentai. Tad ilsėkimės nors ir mėnesį, nuotykiai įstrigs atmintyje ir ilgai turėsime, ką prisiminti.

                  Žinoma, be pažindinimosi galima patirtį ir kitų nuotykių. Pavyzdžiui, išbandyti įvairias vandens pramogas nuo paprasto pasinardymo iki skraidlenčių, kurios jums įspūdingai panešios po orą! Dar gi galima patyrinėti salą ir toliau nuo vandens – pasivažinėti dviračiu, pasivaikščioti pėsčiomis ar išbandyti kokią kitą transporto priemonę. Atsipalaiduokite ir pasileiskite į nuotykius, juk nenorite ištisas keturias savaites praleisti viešbučio kambaryje? Tikrai ne! Išnaudokite laiką, kol atostogaujate ir turėsime puikių nuotykių. Bent jau išeikite pasimaudyti jūroje ar pasideginti kaitrioje saulėje ir galbūt jus užkalbins kitas nuotykių ieškotojas? O kodėl gi ne?

                  Koso sala puikiai tiks ir tiems kas tingiai vartosi paplūdimyje kaip koks ruonis ir tiems, kurie norite patirti daug nuotykių, sužinoti ką nors naujo ir išbandyti tai, ko dar niekada nebandė. 

Rekomenduojama:
 
Sony ZS-RS70BTB magnetola NFC/BT
 
Philips 22PFS5303/12 22“ (55 cm), Full HD Ultra Slim LED, 1920 x 1080 pixels, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2, Black
 
Navitel E500 Magnetic navigacija 8GB
 
Prestigio PFP1242DUO Grace B1 mobilus telefonas Black
 
3MK NaturalCase Huawei, Mate 10 Pro, Polypropylene, Transparent Black

About Julius