Viešbučiai Koso saloje

Koso sala poilsiaujantiems

Keliauti mėgsta kone visi. Todėl nenuostabu, jog kiekvienais metais bet kuris žmogus įsiruošia į vieną ar kitą kelionę. Kas keliauja arčiau – Lietuvoje, prie ežerų ar jūros, o kas imasi ir didesnės kelionės – į Viduržemio jūros salas, pietų ar šiaurės Europą. Ne paslaptis, kad kelionė į kokią nors Viduržemio jūros salą trunka tiek pat kiek kelionė į Klaipėdą, o ir kainos per daug nesikandžioja, tad kodėl gi nepakeliavus toliau? Žinoma, gal jums ne itin patinka karštis ir negalėsite išbūti Koso saloje ar kokiam Maljorkos paplūdimyje. Tuomet galima traukti į šiaurę – Norvegiją, Švediją, gal Suomiją? Pamatyti daug ežerų ir miškų. Arba pasigrožėti kalnais ir uolomis. Jums spręsti, na o mes šiandien pasižvalgysime po Koso salą.

                  Atkeliavus į Koso salą, visų pirma teks kažkur apsigyventi. Užsisakysime viešbutį ir jame gyvensime kokią savaitę. Aplinkui – gausybė pramogų. Kiek pramogų vien prie jūros ir vandenyje! Pavyzdžiui, galima bandyti paplūdimyje susirasti draugų visai savaitei ar visam gyvenimui. Užkalbinkite praeivį ar prie baro sėdinčią merginą ir turėsite puikių nuotykių per atostogas! Galbūt susipažinsite su nardymo instruktoriumi ir nemokamai pasileisite į jūros gelmes? Taip, tokie dalykai vyksta, tad nepraleiskite progų! Trūksta laiko nuotykiams patirti? Niekis – viešbučiai Koso saloje nėra brangūs, juos gali sau leisti ir studentai. Tad ilsėkimės nors ir mėnesį, nuotykiai įstrigs atmintyje ir ilgai turėsime, ką prisiminti.

                  Žinoma, be pažindinimosi galima patirtį ir kitų nuotykių. Pavyzdžiui, išbandyti įvairias vandens pramogas nuo paprasto pasinardymo iki skraidlenčių, kurios jums įspūdingai panešios po orą! Dar gi galima patyrinėti salą ir toliau nuo vandens – pasivažinėti dviračiu, pasivaikščioti pėsčiomis ar išbandyti kokią kitą transporto priemonę. Atsipalaiduokite ir pasileiskite į nuotykius, juk nenorite ištisas keturias savaites praleisti viešbučio kambaryje? Tikrai ne! Išnaudokite laiką, kol atostogaujate ir turėsime puikių nuotykių. Bent jau išeikite pasimaudyti jūroje ar pasideginti kaitrioje saulėje ir galbūt jus užkalbins kitas nuotykių ieškotojas? O kodėl gi ne?

                  Koso sala puikiai tiks ir tiems kas tingiai vartosi paplūdimyje kaip koks ruonis ir tiems, kurie norite patirti daug nuotykių, sužinoti ką nors naujo ir išbandyti tai, ko dar niekada nebandė. 

Rekomenduojama:
 
Staliukas projektoriui GidantII su ratukais, aukščio reguliavimas
 
Crucial MX500 250 GB, SSD interface SATA, Write speed 510 MB/s, Read speed 560 MB/s
 
Intenso External Portable SSD 1,8“ 128GB, Premium Edition, USB 3.0, Anthracite
 
Tammer 300232 Mercedes Benz vaikiška mašina
 
ART Ceiling Holder AR-21XP LCD/LED TV | Black | 13-37“ 51-71cm 25kg

About Julius