LED panelių asortimentas. Koks pirmas įspūdis?

LED – trys raidės, susijusios su šviesos technologijomis. Angliškai ši santrumpa aiškinama kaip light-emitting diode. Gamintojai galėtų ilgas valandas kalbėti ne tik apie žodžių reikšmes, bet ir apie pasiekimus LED technologijų srityje. O kokį įspūdį susidaro žmogus, užsukęs į parduotuvę, kurioje parduodamos LED panelės?

LED panelės įvairios. Bene daugiausia randama apvalių, tačiau esama ir keturkampių. Korpusas paprastai būna baltos arba metalo spalvos. Matmenys labai skirtingi. Prielaida štai tokia: asortimente siūloma įvairių modelių, todėl tinkamiausią variantą turėtų išsirinkti kiekvienas. Skamba pernelyg gerai? Tačiau tai tiesa – pasirinkimas nemenkas, tad sąvoka „puikus variantas“ yra reprezentuojanti realybę.

LED panelės estetiškos. Mąstant apie patalpų apšvietimą aktualu energijos sąnaudos. Bet vien šia savybe neapsiribojama. Nuošalyje nelieka estetinis aspektas. Kaip ką tik rašyta, renkantis dėmesys kreipiamas į formas, spalvas, matmenis. Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra kambarys, tikėtina, kad paieškos nebus nuviliančios. Estetiniu požiūriu įmanomi tikrai dailūs interjero sprendimai.

LED panelės siūlomos ir su nuolaidomis. Sumažintos kainos įvardijamos gausybe daiktavardžių: išpardavimas, nuolaida akcija… Tačiau ne visada išpardavimas = išpardavimas. Ne visada nuolaida = nuolaida. Ne visada akcija = akcija. Ženklą „=“ galima dėti tik tada, kai kaina iš tiesų sumažinama. Jeigu jau kuris laikas sekate internetinių parduotuvių asortimentą ir vieną dieną kurioje nors parduotuvėje paskelbiama nuolaida, veikiausiai susiorientuosite, ar ta nuolaida tikra. Jei anksčiau buvo nurodyta 15,99, o dabar 11,99, tai yra sąžininga. Visai kas kita, jei 16 eurų siekianti kaina pakelta iki 25 eurų ir pritaikius „akciją“ sumažinta iki 19.

Ar kaina atitinka lūkesčius?

Kalbant apie LED paneles natūraliai kyla klausimas ne tik apie nuolaidas, bet ir apskritai apie kainą. Ar ji atitinka lūkesčius? Ar nereikia atverti piniginės itin plačiai? Atsakymas toks, kad… vieno atsakymo paprasčiausiai nėra. Nenustebkite, jei vienas produktas keturis kartus brangesnis už kitą. Tokios tendencijos gajos ir kitose srityse, nesvarbu, ką pirktumėte: batus, laikrodį, automobilį ar namą…

Tiesiogiai atsakant į klausimą vertėtų paminėti, jog LED sprendimai yra orientuoti į ateitį. Vadinasi, ir kaina daugeliu atvejų laikytina pagrįsta.

Rekomenduojama:
 
Toner SafePrint black | 1500pgs | Samsung MLT-D101S | ML-2160/2165, SCX-3405
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+2TB GTX1050 3GB DVD WIN7Pro
 
EF-BT580PBEGWW Samsung Galaxy Tab A 10.1“ dėklas Black
 
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
 
Qoltec BT wireless stereo headphone + microphone | FM | TF | Black

About Zydrunas