Medines durys

Medinės durys ir jų priežiūra

Mediena buvo tradicinis pasirinkimas daugelį amžių. Tokios tendencijos nepakito ir iki šių dienų. Labai plačiai prieinama ir lengvai apdorojama bei pritaikoma – dėl šių priežasčių mediena tampa dažno iš mūsų pasirinkimu, ypač tuomet, kai ieškomos medines durys. Tokiu atveju galime rinktis iš labai įvairių spalvų, tekstūros ir dizaino medinių durų.

Suprantama, kad išorinės medinės durys turi būti apsaugomos papildomai tam, kad jų nepaveiktų įvairūs neigiami aplinkos veiksniai, pvz., vėjas, dideli temperatūrų pokyčiai, tiesioginiai saulės spinduliai, lietus ir kt. Žinoma, kad durų apsauga iš anksto pasirūpina šios srities profesionalai, kurie gali pagal individualų kliento užsakymą pagaminti norimo dizaino duris.

Tuo tarpu, kai kalbame apie vidaus medines duris, viskas yra dar paprasčiau. Joms nereikia tokios ypatingos priežiūros ir apsaugos, kaip kad jau minėtu atveju. Namuose durys nėra veikiamos lietaus, vėjo ir labai aukštos ar žemos temperatūros. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad kiekvienas gyvenamasis būstas yra labai skirtingas. Tai reiškia, kad vienuose namuose yra labiau karšta ir sausa, o tuo tarpu kituose pastebima didesnė drėgmė ir žemesnė temperatūra. Tokie veiksniai taip pat turi įtakos ir mūsų namuose esantiems daiktams bei baldams. Ne išimtis ir medinės durys. Suprantama, kad medinių durų gamybos proceso metu yra imamasi visų ilgaamžiškumą užtikrinančių priemonių, tačiau medinis elementas, kurį nuolat veiks minėti veiksniai, gali tarnauti trumpiau. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad jūsų namuose būtų tinkama temperatūra ir drėgmės lygis. Tam galima naudoti tiek drėgmės surinkėjus, tiek ir oro drėkintuvus.

Kadangi mediena yra lengvai apdorojama, šiandien nėra sudėtinga sukurti jūsų namų interjerą atitinkantį durų dizainą. Įprastai kiekviena namuose esanti patalpa pasižymi skirtinga išvaizda, todėl ir medines duris galima rinktis pagal individualų kiekvieno kambario interjerą. Viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų keliami reikalavimai ir skonis.

Kad ir kaip bebūtų, visuomet šios srities profesionalams galite pateikti savo namų interjero nuotraukas ir papildomą informaciją, kuri galėtų padėti sukurti norimą medinių durų dizainą. Tuomet pagal užsakymą sukurtos medinės durys kuo puikiausiai derės jūsų namuose.

Rekomenduojama:
 
ONE For ALL Wall mount, WM 6211, 13-42 “, Fixed, Maximum weight (capacity) 40 kg, Black
 
Evelatus Case 1 with metal plate Huawei P20 Pro dėklas Black
 
LG Monitor LCD 32GK650F-B 32“, 2560 x 1440, VA, HDMI, DP
 
Electrolux EKC6430AOX elektrinė viryklė
 
SIEMENS Coffee Machine TE655319RW Pump pressure 15 bar, Built-in milk frother, Fully automatic, 1500 W, Black

About Objektyvas