Megztiniai vyrams – kelias į sėkmę

Ko gero, daugybę kartų girdėjote frazę: „Pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi“. Nepaisant to, jog šie žodžiai tiek daug kartų kartojami ir pradeda įgrįsti, juose yra daug tiesos. Pirmas įspūdis neretai gali tapti ir paskutinis, žinoma, jeigu nežinote, kaip elgtis ir… rengtis. Šiame straipsnyje sieksime įtikinti jus, jog norint atrodyti puikiai ir būti sėkmingais, megztiniai vyrams yra pirmieji drabužiai, apie kuriuos turite pagalvoti.

Visų pirma, su jų pagalba kasdien susikursite daugybę derinių. Jeigu turite juodą, tamsiai mėlyną ir šviesiai rudą ar pilką megztinius – tai praktiškai viskas, ko jums reikia. Tokie vyriški megztiniai, derinami su kitais drabužiais, taps pagrindine jūsų spintos ir aprangos detale, užtikrinančią puikų įvaizdį kiekvieną dieną. Eidami į darbą ar susitikdami su klientu, rinkitės kostiumo kelnių, odinių batų ir tamsaus kardigano derinį. Apatinės aprangos dalies dėka atrodysite pakankamai profesionaliai, o viršutinioji tarsi atsvers tokį įvaizdį netikėtu laisvumu ir pasitikėjimu savimi. Sukursite draugiško, bet kartu ir nepriklausomo vyro įspūdį, kuris padarys puikų įspūdį tiek potencialiam viršininkui, tiek jau esamiems kolegoms. Kita vertus, leisdami laisvalaikį gamtoje su draugais, derinkite megztinius su įvairiais sportiniais marškinėliais bei džinsais. Ryškiaspalviai marškinėliai puikiai papildys klasikinių spalvų megztinius ir suteiks laisvumo. Jeigu labai norite, jūsų vyriški megztiniai, skirti laisvalaikiui gali būti sportiškesni bei ryškesnių spalvų – toks akcentas leis atrodyti originaliai ir įdomiai.

Megztiniai vyrams ženkliai sumažins laiką, renkantis drabužius. Ko gero, paprastai ir taip ilgai nestovite prie veidrodžio, tačiau ar kasdien atrodote puikiai? Nešiodami megztinius su kostiumo kelnėmis ar džinsais kasdien apsirengsite greitai ir bet kokiu atveju atrodysite kaip vienas iš stilingiausių vyrų, kuriuos sutinkate kiekvieną dieną. Šaunu, tiesa?

Taigi, norėdami kasdien patraukti aplinkinių dėmesį ir sėkmingai kopti tiek karjeros laiptais, tiek būti sėkmingais asmeniniame gyvenime, pagalvokite apie savo spintos turinį. Išsirinkę kelis vyriškus megztinius ir tinkamai juos suderinę kasdien atrodysite nepriekaištingai ir profesionaliai. O juk būtent toks įvaizdis suteiks naujų galimybių tobulėti ir augti.

Rekomenduojama:
 
Staliukas projektoriui GidantII su ratukais, aukščio reguliavimas
 
Crucial MX500 250 GB, SSD interface SATA, Write speed 510 MB/s, Read speed 560 MB/s
 
Intenso External Portable SSD 1,8“ 128GB, Premium Edition, USB 3.0, Anthracite
 
Tammer 300232 Mercedes Benz vaikiška mašina
 
ART Ceiling Holder AR-21XP LCD/LED TV | Black | 13-37“ 51-71cm 25kg

About Juozapas