baldų gamyba

Miegamojo baldų gamyba: patarimai funkcionaliam interjerui

baldų gamybaMiegamojo erdvė siejama su poilsiu ir ramybe – čia ilsimės po varginančios darbo dienos, skaitome knygą ar kalbamės su mylimais žmonėmis. Natūralu, kad kurdami miegamojo interjerą, pirmenybę skiriame pastelinėms spalvoms, minkštiems ir patogiems baldams. Profesionali baldų gamyba siūlo išrankiausio kliento poreikius atitinkančią produkciją, todėl nesunkiai įgyvendinsite pageidaujamo interjero viziją. Tiesa, priimdami sprendimus, neskubėkite – miegamojo baldai turi būti ne tik patogūs, bet ir funkcionalūs.

Lova

Lova – svarbiausias miegamojo baldas, tampantis esminiu patalpos akcentu. Prieš priimdami sprendimą, pagalvokite, kokio ilgio ir pločio lova jums bus reikalinga. Jei lovoje praleidžiate itin daug laiko, pvz., čia skaitote knygą arba žiūrite mėgstamas TV laidas, galbūt jums bus reikalinga lova su pakėlimo funkcija? Baldų gamyba realizuos visas jūsų idėjas, svarbiausia – susidėlioti prioritetus.

Viena svarbiausių jūsų užduočių – nuspręsti, kokio dizaino lovos norėsite. Ar jums patinka raštuotos, įspūdingais apdailos elementais puoštos lovos? Ar pirmenybę skiriate kukliems, minimalistinio dizaino baldams? Pagalvokite, kokios gamybinės medžiagos atitiks jūsų poreikius – ar vertinate metalo dirbinius, ar pirmenybę skiriate medžio karkasui? O gal norite odinės lovos? Nepamirškite, kad šis sprendimas turės įtakos visam miegamojo interjerui.

Spintos ir spintelės

Itin svarbūs miegamojo baldai – drabužių spinta ir spintelės prie lovos. Rinkdamiesi drabužių spintą, įvertinkite patalpos dydį. Jei miegamasis nėra didelis, pagalvokite apie talpią sieninę spintą. Jei šis sprendimas neatitinka architektūrinio būsto išplanavimo, rinkitės kampinę spintą – baldų gamyba siūlo įvairių išmatavimų, skirtingo pločio ir aukščio kampines spintas. Mažai erdvei rekomenduojamos spintos, kurių priekinėje dalyje įmontuoti dideli veidrodžiai – žaismingi atspindžiai optiškai padidins gyvenamosios erdvės plotą.

Rinkdamiesi spinteles prie lovos (naktinius staliukus), racionaliai įvertinkite savo poreikius. Jei šalia lovos mėgstate turėti įvairių daiktų, pvz., stiklinę su vandeniu, knygas, žurnalus ar akinių įdėklą, jums bus reikalingos talpesnės spintelės, pageidautina – su atskirais stalčiais arba atvirų lentynų erdve. Jei ant staliuko laikote vos vieną daiktą, pvz., žadintuvą, jums bus reikalingos minimalistinio dizaino, tvirto pagrindo spintelės. Ieškodami funkcionalių spintelių, objektyviai įvertinkite kambario dydį. Jei miegamasis didelis, galite drąsiai eksperimentuoti ir įgyvendinti novatoriškiausias idėjas. Jei poilsio zona yra gana maža, atsisakykite itin puošnių ir plačių baldų.

Apšvietimas

Miegamojo atmosferą kurkite apšvietimu. Venkite itin ryškios šviesos ir rinkitės reguliuojamos apšvietos gaminius. Pagalvokite apie šviestuvo dizainą. Jei norite įgyvendinti prabangaus interjero idėją, rinkitės itin didelį ir puošnų pakabinamą šviestuvą. Jei norite jaukaus miegamojo, rinkitės pastatomus audeklinius šviestuvus. Jei mėgstate skaityti, pagalvokite apie apšvietimą lovos galvūgalyje. Rinkitės kryptingos šviesos prožektorių – šviesa bus sutelkta į knygą ir netrukdys šalia miegančiam partneriui.

Rekomenduojama:
 
Toner SafePrint black | 1500pgs | Samsung MLT-D101S | ML-2160/2165, SCX-3405
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+2TB GTX1050 3GB DVD WIN7Pro
 
EF-BT580PBEGWW Samsung Galaxy Tab A 10.1“ dėklas Black
 
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
 
Qoltec BT wireless stereo headphone + microphone | FM | TF | Black

About rasytojas