mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma: 4 priežastys, kodėl verta keliauti mikroautobusu

mikroautobusų nuomaKeliauti, pamatyti ir aplankyti įspūdingas vietas – maloni patirtis kiekvieno žmogaus gyvenime. Kelionių metu galite pažinti kitų šalių kultūrą, pasimėgauti netradicine virtuve, megzti įdomias pažintis ir tiesiog plėsti akiratį, tačiau, norint patirti visus šiuos malonumus, svarbu gerai apgalvoti, kokia transporto priemone pasieksite savo kelionės tikslą. Jei ketinate keliauti su artimaisiais ar draugų kompanija, pats protingiausias sprendimas – mikroautobusų nuoma. Štai keletas išties svarių argumentų, kodėl mikroautobusas yra puikus pasirinkimas.

Saugumas. Visos mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės garantuoja puikią transporto priemonės techninę būklę. Paprastai yra nuomojami tik pakankamai nauji, prižiūrėti ir tvarkingi mikroautobusai, todėl kelionės metu tikrai nereikia baimintis, kad keturratis palydovas iškrės nemalonią staigmeną, galinčią sugadinti visus jūsų planus.

Komfortas. Mikroautobusuose laisvai telpa 8 keleiviai ir vairuotojas bei visas keleivių bagažas. Tad galima pamiršti apie nepatogią kelionę, kurios metu net kojų neįmanoma ištiesti, o šalia sėdinčio kaimyno alkūnės remiasi į šonus. Šiuolaikiniai mikroautobusai labai patogūs, modernios sėdynės prisitaiko prie kiekvieno keliautojo poreikių, o oro kondicionierius neleidžia perkaisti kelionės metu. Taigi, daugiau jokių nutirpusių kojų ar nugaros skausmų!

Laisvė. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo suteikia galimybę patiems planuotis savo kelionės maršrutą, sustojimo taškus, todėl galite planuoti savo laiką, o svarbiausia, kad nereikia prie nieko derintis. Mikroautobusą gali vairuoti asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir bent dviejų metų vairavimo stažą. Taigi, jei keliaujate su draugais, iš kurių bent keli atitinka šiuos reikalavimus, galite nuolatos keistis ir vairuoti pamainomis. Taip niekas nepervargs ir kelionės tikslas bus pasiektas greičiau, nes galėsite nedaryti sustojimų.

Praktiškumas. Paprastai kraunant lagaminą kelionei, būtina susidaryti būtiniausių daiktų sąrašą, nes lengvojo automobilio bagažinė nėra guminė, o skrendant lėktuvu tenka mokėti už papildomą bagažą. Tuo tarpu, mikroautobusai turi išties labai talpias bagažines, į kurias laisvai tilps visos kelionių komandos daiktai ir inventorius, pavyzdžiui, slidės ar nardymo priemonės.

Mikroautobusų nuoma – protingas pasirinkimas visiems, kurie mėgsta keliauti savarankiškai, patogiai ir saugiai.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About rasytojas