MMORPG žaidimai nustelbia realų pasaulį

Išmanėjančios technologijos ir sparti interneto plėtra daro savo poveikį žmonijai. Jau šiomis dienomis retas iš mūsų įsivaizduoją gyvenimą be kompiuterių ar telefonų. Juk šiais prietaisais naudojamės kasdien net po kelis šimtus kartų. Puikiai galime pastebėti, kad dažniau gatvėje įmanoma pamatyti į telefoną įsikibusį žmogų nei užmegzti akių kontaktą. Technologijos įtraukia visuomenę, o tai itin smarkiai veikia visą kompiuterinių žaidimų entuziastų bendruomenę. Žaidimai vis labiau yra pririšami prie interneto, o MMORPG žaidimai jau tapo nauju pasauliu, kuris po truputį vis labiau nustelbią realų gyvenimą. Milijonai žmonių visame pasaulyje nuolatos valandų valandas praleidžia virtualiame pasaulyje, iš kurio kai kurių jau nebeįmanoma susigrąžinti.

MMORPG žaidimai – tai virtualus pasaulis, kuriame viskas vyksta tarsi realiame tik su žaidimų komponentais. Šiuose žaidimuose žmonės bendrauja tarpusavyje, perka, parduoda, galiausiai net gyvena savo gyvenimą. Tenka pripažinti, kad iliuzijos dažnai būna saldesnės už karčią realybė ir tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl vis daugiau žmonių realų pasaulį iškeičia į virtualų. Šiuose žaidimuose visi gali būti tuo, kuo panorėję. Kitaip nei realiame pasaulyje, kiekvienas žmogus turi absoliučiai laisvą valią rinktis ką veikti žaidime. Juk mūsų pasaulyje nuolat esam suvaržyti tam tikrų stereotipų, taisyklių ar įstatymų. Vis tik, internetiniai žaidimai siūlo būtent tai, ko niekas kitas pasiūlyti daugiau negali ir tai yra pagrindinis jaukas, ant kurio užkimba daugelis.

Vieni šį fenomenalų reiškinį vadina absurdu, kiti stengiasi tai ginti, tačiau fakto užginčyti neįmanoma. Visame pasaulyje veikia daugybę internetinių žaidimų ir kiekvienas jų turi savo auditoriją. Visa tai sudėjus, milijonai žmonių visame pasaulyje nuolatos žaidžia sau patinkantį žaidimą ir taip smagiai leidžia laiką. Tai tarsi milijonai visatų, o kiekvienas iš mūsų turėtumėm galimybę rinktis, kurioje visatoje patinka labiausiai gyventi. MMORPG žaidimai skiriasi žanrais, galimybėmis ir tai suteikia galimybę kiekvienam rasti savąjį idealą. Nors ir kokia skaudi realybė kai kuriems atrodytų, tačiau virtualumas jau senai paėmė viršų ir tik laiko klausimas liko, kada gi visiškai įtrauks mus visus.

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About klausytojas