multipocket ciuziniai

Kas yra spyruokliniai multipocket čiužiniai?

Kas yra spyruokliniai multipocket čiužiniai?

Čiužiniai paprastai skirstomi į dvi rūšis. Tai spyruokliniai ir be spyruoklių. Atrodo, tiek vienų, tiek kitų konstrukcija aiški. Pagrindinis principas aiškus – produktas yra arba su spyruoklėmis, arba be jų. Vis dėlto gamybos technologijos tobulėja. Tektų nemažai pasukti galvą norint tinkamai išsirinkti. Šiame straipsnyje reikėtų aptarti, kas yra spyruokliniai multipocket čiužiniai ir kokiomis ypatybėmis jie pasižymi.

Kadangi miegas tiesiogiai siejamas ne tik su poilsiu, bet ir su komfortu, gamintojai ir pardavėjai, siekdami, kad egzistuotų paklausa, į šį kriterijų negali numoti ranka. Nes tik patogūs čiužiniai sulauks dėmesio. Labai tikėtina, kad į parduotuvę užsukęs asmuo, apžiūrinėdamas čiužinius, teirausis apie jų komforto lygį. Kai lyginamos bespyruoklinės ir spyruoklinės konstrukcijos, komforto požiūriu laimi pastarosios.

Pravartu užsiminti apie tai, kas apskritai pakliūva į komforto sąvoką. Pirmiausia tai yra tinkamas minkštumas. Galbūt iš pasąmonės iškyla sąsaja, kad minkšta = jauku. Visgi tai sąlyginis kriterijus, priklausantis nuo žmogaus sudėjimo ir sveikatos būklės. Pagrindas, kuris vienam idealus, kitam gali nesuteikti jokio patogumo. Kitas aspektas yra šiluminės savybės. Atėjus žiemai norime daugiau šilumos, o vasarą maloniau miegoti, kai vėsu. Be abejonės, su patogumu siejasi ir čiužinio storis bei dydis. Per mažo ilgio ar pločio pagrindas taps trūkumu.

Pasvėrus visus pliusus ir minusus, spyruokliniai multipocket čiužiniai gauna pagyrų. Apskritai spyruokliniu principu pagamintas miego pagrindas, kaip teigiama, daugeliu atvejų yra patogesnis. Multipocket konstrukcijos dėka gaunamas elastingumas, kuris įsigijus čiužinį tikrai įvertinamas.

Pats žodis „pocket“ reiškia „kišenė“, o „multi“ siejasi su „daug“. Vadinasi, šiame straipsnyje aptariamų gaminių viduje yra tam tikras skaičius spyruoklių. Bet jos sudėtos ne kaip nors primityviai. Kiekviena spyruoklė turi jai skirtą kišenę. Tokia technologija itin vertinama porų, kadangi vienam partneriui sujudėjus kitas nejunta diskomforto.

Vadinasi, spyruokliniai multipocket čiužiniai yra patogūs. Pirkėjai įsitikina teigiamomis jų ypatybėmis. Na, o jei skaitytojams kyla kokių nors klausimų arba tiesiog norisi pasižvalgyti po kokybiškų čiužinių asortimentą, verta užsukti į auraplus.eu.

Čiužiniu akcijos – čia >>

 

Rekomenduojama:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
 
Garmin Vivofit jr. Real Flower

About SeoXpertas