Naktiniai, naktinukai – kiekvienos merginos spintoje ir širdyje

naktinukaiIš kadaise skaityto straipsnio apie jaunystę ir grožį, įsiminė vienas patarimas. Naktį derėtų miegoti nuogam ir nesistengti itin šiltai apsikloti antklodėmis – kūną turi gaubti vėsa. Žinoma, vasarą šiuo patarimu esant vienai namuose pasinaudoju, tačiau žiemą – jokiais būdais. Geriau jau anksčiau pasensiu, nei miegosiu be šiltų naktinukų. Kaip ir daugeliui šiuolaikinių merginų, naktinukai man turi svarbią reikšmę ir jų apatinių rūbų stalčiuje tikrai ne vienas.
Mane dažnai stebina merginos naktinių ieškančios dėvėtų rūbų parduotuvėse ar turguje. Suprantu, jog krizė spaudžia visus, tačiau ne tiek, kad tokį intymų rūbelį pirktume remdamiesi kriterijumi „pigiau“. Naktiniai rūbai į mano spintą patenka atitikę šiuos kriterijus:

  • Medžiaga: renkuosi natūralaus pluošto medžiagas, kad oda kvėpuotų, tarsi miegočiau nuoga. Dažniausiai renkuosi medvilnę, tačiau neatmetu ir viskozės, kuri nors ir dirbtinė, bet ne sintetinė ir labai panaši į medvilnę, tik mažiau glamžosi. Šilkas tik ypatingoms progoms.
  • Modelis: jokių „maišų“ ar „išaugtų“ naktinių. Dydis yra itin svarbus, kad ne tik jaustumėmės gerai, bet ir atrodytume padoriai. Padorumą pamatuoti lengva, visuomet reikia pagalvoti ar nesijaustume blogai, jei kas užtiktų mus su naktiniais. Drabužis turi tikti pagal kūno formas, tas pats taikytina ir naktiniams.

naktiniaiKaina lieka už borto, tačiau išties nėra tokia ir nesvarbi. Visgi, naktiniai, ypač puošnesni, kokybiškesni kainuoja daugiau, tačiau juos ir dėvime ne vieną naktį, o dažniausiai bent metus – kitus arba kol nusiskalbs. Todėl nebaisu mokėti ir daugiau. Nors to „daugiau“ nedažnai matoma, kuomet naktinukai perkami internetu. Elektroninėse apatinio trikotažo parduotuvėse gausus pasirinkimas naktinukų, pižamų, apatinių. Netgi didesnis už tradicines parduotuves. O ir kaina juose mažesnė, dėl šimtą kart aptartų el.parduotuvių privalumų. O ir pasirinkimas el.parduotuvėse dažniausiai platesnis, ypač ieškant didesnių dydžių, naktinukų nėščiosioms ar originalesnio modelio. Be to, patogu. Atsiremi į pagalvę, pašonėje arbatos puodelis, kūną šildo naktiniai, o ant kelių kompiuteris – išsirenki, užsisakai ir eini miegoti. Ar gali būti paprasčiau ir patogiau?

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About admin

3 thoughts on “Naktiniai, naktinukai – kiekvienos merginos spintoje ir širdyje

Comments are closed.