naturalus aliejai

Natūralūs aliejai siūlomi toli gražu ne visose parduotuvėse

Kūno priežiūros priemonės bei kosmetika šiuo metu kainuoja gana nemažus pinigus, tačiau reikėtų pabrėžti, kad daugelis tų priemonių yra netgi neveiksmingos. Kai kuriose kosmetikos priemonėse naudojami neva natūralūs aliejai yra visiška klastotė ir pirkėjai yra apgaudinėjami. Natūralių aliejų bei kosmetikos priemonių el. parduotuvė „Natural Suplay“ pabrėžia, kad visi produktai, kurie pardavėjų įvardijami kaip natūralūs, turi būti atitinkamai sertifikuojami. Jeigu nėra jokių sertifikatų, tai niekas negali užtikrinti kokybės ir autentiškumo. Štai kodėl natūralių aliejų bei kosmetikos priemonių gamintojai visuomet ženklina savo produkciją. Jų prekiniai ženklai yra įregistruojami, gaunami visi sertifikatai, o tada siūlomų produktų kokybe bei natūralumu abejoti nėra prasmės.

Lietuvoje natūralūs aliejai parduodami toli gražu ne kiekvienoje parduotuvėje.

Ypač didžiulė problema yra klaidinga produktų reklama – pardavėjai akcentuoja, jog jų siūlomos kosmetikos priemonės bei natūralūs aliejai yra bene aukščiausios kokybės, neva natūralūs, tačiau pirkėjai, įsigydami siūlomus produktus, negali matyti jokio patvirtinimo, kad jie perka būtent natūralią produkciją. Tam, kad pirkėjai išvengtų tokio klaidinimo, pirmiausia turėtų pasidomėti vieta iš kur tokios priemonės perkamos. Kai kurių garsių prekinių ženklų pažymėti produktai negali būti pardavinėjami bet kokių parduotuvių. Kai kurie produktai privalo turėti leidimus iš tiesioginių gamintojų ar prekinio ženklo turėtojų.

Perkantiems natūralius aliejus siūloma atidžiai skaityti pakuotės turinį, nes jame dažniausiai surašoma visa pagrindinė informaciją tiek apie siūlomo produkto cheminę sudėtį, tiek ir apie gamintoją.

Internetu natūralūs aliejai parduodami paprasčiau.

Visiems pirkėjams, kuriems neramu dėl perkamų produktų, geriausia būtų rinktis internetines parduotuves. Mat tokiose parduotuvėse surašoma visa svarbiausia informacija, kurią galima patikrinti. Tai reiškia, kad matant kažkokiu prekės ženklu pažymėtą produkciją, būtina daugiau dėmesio skirti domėjimuisi tuo prekiniu ženklu. Bus paprasčiau sužinoti tiek apie siūlomus produktus, tiek ir apie pačius pardavėjus. Matote, jeigu jums siūlomi kažkokie natūralūs aliejai, tai jums nebus sudėtinga internete paieškoti atsiliepimų iš kitų pirkėjų. Užteks tik suvesti produkto pavadinimą ir tiek.

Informacijos tikrinimas būtinas net ir renkantis el. parduotuves – tai padės išvengti klaidinančių produktų įsigijimo.

Rekomenduojama:
 
Integral micro SDHC/SDXC for Action Camera Card (tested with GoPro), 64GB
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+500GB DVD WIN10Pro
 
HP 600 G1 MT I5-4570 16GB 120SSD+1TB DVD WIN10Pro
 
Canon EOS 3000D 18-55mm F/3.5-5.6 III
 
Privatumo filtras Dicota Secret 2-Way Lenovo ThinkPad X1 Yoga

About Unseen