Pakavimo subtilybės persikraustant

perkraustymo paslaugos„Pakavau kelias dienas, o į mašiną per kelias minutes sukrovė“, – taip besikraustant pagalvoja ne vienas namų šeimininkas. Taip, pakavimas užtrunka ilgiausiai ir atima daugiausia jėgų (ir ne tik fizinių, bet ir psichologinių). Užsakomi perkraustymai Vilniuje dažniausiai apsiriboja tik daiktų pakrovimu, pakavimo „džiaugsmą“ žmonės pasilieka sau, todėl visiems kurie ruošiasi kraustytis pateikiame keletą patarimų, kaip išvengti galvos skausmo kraustantis.

Pakavimo priemonės
Kraustantis reikia kartotinių dėžių, polieteleno maišų, virvučių maišų užrišimui, pakavimo plėvelės(baldams, paveikslams) ir lipnios juostos. Kartoninės dėžės yra patogiausia priemonė sudėti daiktus, kadangi jas patogu išdėstyti palei sieną kraustantis, o ir į automobilį sukraunama gan kompaktiškai. Svarbiausia kraunat į dėžės įvertinti prikrautos dėžės svorį – į mažas dėžutes geriau dėti sunkius daiktus, o į dideles didelių gabaritų, bet lengvus. Juk prikrovus didžiulę dėžę knygų, vėliau ją teks nešti dviese.

Polieteletiniai maišai idealu patalynei, mikštiems žaislams, drabužiams. Į juos turi būti dedami daiktai, kurių nebūtų baisu paspausti ir įsprausti į siauresnį tarpą automobilyje. Tokį maksimaliai automobilį užpildantį krovimo principą naudoja ne tik perkraustymo paslaugos teikėjai, bet ir visi mirtingieji susidūrę su daiktų kraustymu. Todėl pakuojant nesusigundykite į maišą įkišti ką nors kieto ar dūštančio, mintį „į tos patalynės maio vidų įkišiu porceliano arbatinį“ geriau palikite nuošalyje.

Pakavimo tvarka
Persikrausčius naujame būste matote plikas sienas ir daug dėžių – depresiją keliantis vaizdelis. Todėl iš anksto pasirūpinkite, jog taip nebūtų. Kraustykite po vieną kambarį vienu metu, ant dėžių ryškiai ir aiškiai žymėkite kokie daiktai jame yra ir iš kokio kambario. Taip greičiau rasite ieškomus daiktus persikrausčius.

Pakuojant palikite vieną „išgyvenimo dėžę“, kurioje būtų daiktai, kurių prireikš iškarto persikrausčius – žirklės, peiliai dėžių išpakavimui, šluostės, arbatinis, kava ir kavos puodelis. Taippat saugokite savo asmeninius diaktu s- dokumentus, raktus, telefono pakrovėją, kad nebūtų supakuotas į vieną iš tūkstančio dėžių ir vėliau nereikėtų rautis plaukų beieškant.

Baldai
Iškraustyti drabužius iš spintos nėra viskas. Baldai, ypač spintos, komodos, darbo stalai turi daug judančių detalių – stalčių, lentynų, kurios tik kelia nepatogumų kraustantis. Todėl smulkias, judančias detales išimkite ir supakuokite su pakavimo plėvele, taip bus paprasčiau ir patogiau persikraustyti.

Rekomenduojama:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
 
WD WDBYNN0010BBL-WESN 1TB 2.5“ HDD diskas Blue

About admin