Pinigai – universaliausia vestuvių dovana

vestuvių dovanosEsate pakviesti į vestuves, tačiau niekaip negalite nuspręsti, ką dovanoti? Kai kurie jaunieji tiesiog kvietimuose parašo, kokių dovanėlių tikisi – dažniausiai įvardijama frazė „dovanėles ketiname išsirinkti patys“. Žinoma, universaliausios vestuviu dovanos ir yra pinigai vokelyje. Tačiau tai juk gerokai nuobodu, ar ne? Jei jau dovanoti pinigus, tai tik juos kažkaip ypatingai ir kitaip negu visi įpakuojant. Pasidalinsime keliomis klasikinėmis ir keliomis naujesnėmis idėjomis, kaip supakuoti kupiūras arba monetas.

Prieš kelerius metus madinga buvo dovanoti pinigų banknotėlius, kurie būdavo susukami ir sudedami į plytą. Tokia simbolinė ir praktiška vestuvių dovana – išties įsimenanti. Tuo tarpu kiti dovanodavo pinigėliu vadinamą gėlę, ant kurios pakabindavo banknotus. Dažnai pinigai būdavo pakuojami ir į rėmelius, tos pačios vertės banknotus sudedant tam tikra tvarka, kad pinigai būtų įspūdingos vertės – 1000 000 000 ar net daugiau. Ne vienas skubėdavo dovanoti kitų šalių įdomesnius pinigus, litus į juos iškeitęs komerciniuose bankuose.

Yra tekę matyti idėjų, kad monetos sudedamos į stiklainiukus ir užpilamos medumi. Taip pat ne vienas dovanodavo skrynelę su 2-5 litų monetomis arba gražią taupyklę, kurios viduje taip pat būdavo tam tikra pinigų suma tik, žinoma, iškeista į monetas. Taigi tokios vestuvių dovanos padėjo realizuoti dvigubus užmojus: ir pasirodyti originaliai, ir drauge jaunųjų neapkrauti nereikalingomis dovanomis.

Visi dar prisimena netolimus tarybinius laikus ar metus po nepriklausomybės atkūrimo, kai jaunieji gaudavo po kelis patalynės komplektus, po du ar tris dulkių siurblius, kavamales, arbatinukus, indų servizus, stalo įrankių rinkinius ir kitus namų apyvokos reikmenis. Tuomet jau po vestuvių tekdavo sukti galvą, kur padėti šiuos visus nereikalingus daiktus. Situacija buvo kiek kita – žmonės iki vestuvių drauge nebuvo gyvenę, tad ir bendrą buitį pradėdavo vesti tik po santuokos.

Šiandien jaunieji jau paprastai būna drauge pagyvenę, įsigiję bendro turto, nebe pliki ir basi, tad dovanoti materialius daiktus, jei to neprašoma, nebėra populiaru. Tiesa, kartais dar būna sudaromi sąrašai, kur jaunieji įvardina, kokios vestuvių dovanos jiems reikalingos. Tačiau ir šiuo atveju dovanojami pinigėliai yra universalesnis variantas.

Patiko? Tuomet tau patiks straipsniukas apie tai, kaip dovanoti pinigus. Juk gali paprasčiausiai įdėti į vokelį (fui, neįdomu!) arba padaryti ojojoi kokį siurpriza. Apie tai šiame straipsnyje: 5 išradingi būdai dovanoti pinigus

Rekomenduojama:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
 
LIEBHERR IK 2314 įmontuojamas šaldytuvas

About admin