Pratimai pagerinantys moters kūno formas

paco-rabanne-lady-million-edp-moterims-80ml Tam tikri pratimai, taip pat plaukimas palankiai veikia krū­tinės raumenis ir padeda iš­saugoti gražų biustą.Štai keletas pratimų, ku­riuos rekomenduojama daryti kasdien tiesiai, suglausti kojas. Į šonus ištiestas rankas pakelti sulig pe­čiais, paskui jas kryžįuoti ant krūtinės taip, kad dešiniosios ran­kos plaštaka būtų virš kairiosios rankos plaštakos, o paskui, at-virkščiai (pirminė padėtis nekeičiama), kad kairioji plaštaka at­sidurtų virš dešiniosios. Pratimą kartoti 4 kartus.

 • Stovint rankomis sukami ratai: 4 kartus at­gal, 4 kartus — į priekį.
 • Atsistoti tiesiai, rankas sulenkti per alkūnes taip, kad dilbiai su žastais sudarytų statų kampą. Staigiai moti rankas atgal   sugniaužiant   kumščius.   Grįžti   j   pradinę   padėtį.

Pratimą kartoti 5 kartus.

4  pratimas. Atsistoti tiesiai. Kojas pražergti sulig pečiais.
Ištiestas rankas kelti į viršų, kuo smarkiau atsilošti ir įkvėpti.
Pasilenkiant paliesti rankomis žemę — iškvėpti.
Kuo labiau atpalaiduoti raumenis ir grįžti į pradinę padėtį. Prati­
mą kartoti 5 kartus.

Pabaigai patariama daryti labai paprastą pratimą laikysenai gerinti — uždėti ant galvos storą knygą ir 2—5 minutes vaikščioti po kambarį.

LIEMUO, STRĖNOS IR PILVAS

Kad liemuo per daug nesustorėtų, pirmiausia reikia laikytis die­tos ir daryti pratimus. Štai pratimai norinčioms suplonėti.

 • Atsistoti tiesiai, kojas pražergti sulig pečiais, rankas atpalaiduoti ir nuleisti žemyn. Pasukti liemenį į kairę ir kartu moti rankas į kairę. Pažiūrėti atgal žemyn. Grįžti į pra­dinę padėtį, paskui sukti liemenį į dešinę. Pratimą kartoti po 8 kartus į kiekvieną pusę.
 • Atsistoti tiesiai, kojas pražergti šiek tiek pla­čiau negu pečiai. Per alkūnes sulenktas rankas pakelti sulig krū­tine. Sukti liemenį į kairę, paskui į dešinę . Pratimą kartoti 4 kartus į kiekvieną pusę.
 • pratimas (patariama daryti toms, kurios dirba pasilen­kusios, kad.išsaugotų gražią laikyseną). Atsistoti tiesiai, ant pirš­tų galų, rankas pakelti vertikaliai į viršų,  pakelti galvą. Taip vaikščioti po kambarį 3 minutes.

Pratimai reikalingi ir grakščioms strėnoms išsaugoti. Štai ke­letas pratimų, kuriuos turėtų daryti sėdimą darbą dirbančios mo­terys.

1 pratimas. Atsistoti tiesiai, kojas pražergti sulig pečiais, rankas nuleisti žemyn. Lenktis į kairę, kairiosios rankos pirštais po truputį slinkti šlaunimi žemyn. Tris kartus vis daugiau pasi­lenkti ir grįžti į pradinę padėtį. Taip pat lenktis į dešinę pusę. Pratimą kartoti po 6 kartus į kiekvieną pusę.

2 pratimas. Atsistoti tiesiai, kojas pražergti sulig pečiais. Energingai kelti rankas į viršų, giliai įkvėpti. Raumenis atpa­laiduoti, lenktis į priekį ir paliesti pirštais grindis. Iškvėpti. Paskui, nekeičiant kojų padėties, atsilošti. Grįžti į pradinę padėtį. Pratimą kartoti 5 kartus.

 • Atsistoti tiesiai, dešine ranka laikytis už stalo krašto arba kėdės atkaltės. Moti kairiąja -koja Į priekį ir atgal po 5 kartus į kiekvi-eną pusę. Tą patį pratimą daryti ir dešiniąja koja laikantis kairiąja ranka.
 • Atsiklaupti ant grindų (keliai turi būti su­glausti), rankos ant klubų. Nejudinant kelių, atitolinti pėdas per 40 cm. Atsisėsti ant kairiosios kojos nepakeliant kelių nuo grindų, grįžti į pradinę padėtį. Paskui atsisėsti ant dešiniosios kojos, grįžti į pradinę padėtį. Pratimą kartoti 5—10 kartų į kiekvieną pusę. Kai strėnos storokos, pratimą galima kartoti 15—20 kartų į kiekvieną pusę.

Be gimnastikos pratimų, strėnas plonina masažas ir dušas. Iš pradžių strėnas reikia pamaigyti pirštais, o paskui gana smarkiai patapšnoti. Cia gali padėti ir kočėlas. Juo strėnos kočiojamos 2— 3 minutes. Po masažo reikia nusimaudyti šaltu dušu arba stipriai apsitrinti šaltu vandeniu.

Štai pratimai, kurie padės išsaugoti gražią pilvo formą:

 1. Kasdien pilvą trinti šaltu vandeniu: pradėti nuo dešiniojo

Šono (ties juosmeniu) kairiojo šono link, ir. atvirkščiai, paskui ap­skritiminiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę.

 1. Po šiltos vonios šaltas dušas.
 2. Dirbant sunkiai fiziškai dėvėti korsetą.
 3. Treniruoti pilvo raumenis.
 4. Sportuoti, geriausiai — plaukioti.
 5. Nėštumo metu nešioti specialų pilvą palaikantį korsetą, kurį galima susiaurinti ir paplatinti.

Kai, smarkiai suliesėjus ar po gimdymo, nusilpsta pilvo sie­na, be šalto dušo, pilvą reikia trinti skysčiu, padarytu iš rozmari­no nuoviro (1 valgomasis šaukštas žolių 0,5 1 vandens), 2 valgo­mųjų šaokštų acto, 2 valgomųjų šaukštų degtinės ir 1 valgomojo šaukšto druskos.

Po sėdimo darbo pilvo raumenims stiprinti siūloma daryti to­kius pratimus.

 • Atsigulti ant nugaros, rankas pakišti po sėd­menimis. Pakelti ištiestą dešiniąją koją aukštyn. Keliant koją, iš­kvėpti. Nuleisti koją iki 10 cm nuo grindų. Nuleidžiant koją, įkvėpti. Pratimą kartoti 7 kartus. Tą patį daryti kairiąja koja. Visą pratimą dešiniąja, ir kairiąja koja kartoti po 3 kartus. Po kiekvieno tokio ciklo galima truputį pailsėti.
 • . Atsigulti ant nugaros. Rankas ištiesti pagal šonus delnais žemyn. Nepakeliant kojų nuo grindų, lėtai atsisėsti. Remiantis rankomis, atsigulti. Pratimą kartoti 5 kartus.
 • Atsistoti tiesiai, kojas pražergti sulig pečiais. Lenktis į priekį ir paliesti pirštų galais grindis.

www.kvepinkis.lt

 

 

Rekomenduojama:
 
Lenovo ThinkPad L480 14“ i5-8250U/8GB/512GB SSD/Intel UHD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Eleyus Wall hood, Stainless steel, 35,5 – 51,7 dB
 
Asus ROG-STRIX-RTX2080TI-A11G-11G GAMING GeForce RTX 2080 Ti, 11 GB, NVIDIA, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1350 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
 
Seiko SNDC31P1
 
Dyson V10 Absolute dulkių siurblys/šluota

About kvepalai