Privačių būstų savininkai renkasi profesionalias būsto perkraustymo paslaugas

perkraustymo paslaugosNieko nestebina, jog persikraustant įmonės biurui į pagalbą skuba perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės, vadovai jau seniai atsisakė minties versti darbuotojus po darbo pakuoti biuro reikmenis ir kraustytis. Tai vargina, atima laiko, piktina darbuotojus. Daug paprasčiau ir pigiau persikraustyti per naktį ar savaitgalį, o ryte darbuotojai jau susirenka naujame biure. O kaip į persikraustymą žvelgia privačių būstų savininkai?

Kaip ir verslo įmonės, taip ir privatūs žmonės vertina greitį ir patogumą, todėl vis daugiau žmonių pasitiki profesionalais, kurie ne tik suteikia automobilį perkraustymui, bet ir viską pakrauna ir iškrauna, pakuoja bei pateikia sudėtingesnių logistinių sprendimų variantus (pvz kaip išgabenti pro duris netelpantį 300kg sveriantį seifą negriaunant sienos).

Visgi, kiek kitaip nei juridiniai asmenys, kuriems persikraustymas negali trukdyti įprasto darbo, privatūs būstų savininkai persikraustymui skiria kiek daugiau laiko ir dažniausiai nesirenka kompleksinių paslaugų, o derasi su perkraustymo paslaugos teikėju dėl konkrečių veiksmų. Pavyzdžiui, retas kuris patiki šeimos porceliano pakavimą svetimam žmogui. O ir supakuoti visus rūbus, virtuvės rakandus šeimininkės labiau linkusios pačios – teigiama, jog tuomet lengviau viską rasti, o ir persikraustymo metu vyksta mini inventorizacija – įvertinama ar tikrai visko prireiks ateityje bei nereikalingi daiktai yra išmetami.

Kadangi namuose dažniausiai yra daugiau daiktų (įskaitant baldus) nei tilptų į vieną perkraustymo automobilį, dažniausiai renkamasis kombinuotas variantas – dalis daiktų yra pervežami asmeniniu automobiliu, taip pamažu įsikraustant, o sudėtingiausius bei didžiąją dalį paliekant pagrindinei nuspręstai dienai, kuri tampa viso persikraustymo ašimi.

Apibendrinus, kraustymo paslaugos Vilniuje patrauklios ne tik skubantiems verslininkams, bet ir privačių valdų savininkams. Suprantama, jog draugo automobilio bagažinės neužteks sutalpinti visus daiktus, o pianinas, seifas ar didelių gabaritų sofa reikalauja ne tik jėgos, bet ir specialios technikos, kurią turi profesionalai.

Informacija pagal: perkraustymo paslaugos Vilniuje

Rekomenduojama:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
 
Citizen CA4250-03E

About admin