paskolos

Ribos, dėl kurių negausite paskolos

Negalvokite, kad paskolos bedarbiams yra neribotos – šie asmenys gali skolintis tiek, kiek yra įvertinamas jų pajėgumas. Tai galioja visiems Lietuvos piliečiams. Tiesiog yra nustatytos ribos, kurias peržengus, vartotojui nebėra galimybės gauti kreditą, užsisakyti paslaugą lizingu ir t.t. Jeigu norite būti tikri, kad ateityje gausite finansavimą kažkokiam tikslui, pirmiausia reikėtų apžvelgti kam jums tie pinigai bus reikalingi. Taip pat turite įvertinti visas aplinkybes dėl dabar turimų kreditų bei kitų paslaugų – visa tai susideda į krūvą. Šiuo metu, finansinės galimybės kiekvienam piliečiui yra ribojamos, o kaip – skaitykite toliau.

Paskolos yra vienas labiausiai rizikingų įsipareigojimų. Kreditų dėka, ne vienas žmogus susigadino gyvenimą, bet aišku – dar daugiau išsprendė savo trumpalaikes problemas. Paprasčiausiai, svarbu yra nustatyti savo galimybes, nes jeigu jų nėra, rizikuoti skolinantis tikrai nevertėtų. Šias ribas nustato tiek kredito davėjai, tiek Lietuvos bankas, kuris nuolatos suskuba koreguoti pataisas, kad piliečiai dar labiau neįklimptų į skolas.

Vienas svarbiausių akcentų – jokiu būdu negalima pinigų skolinti tiems, kurie visas savo pajams iškart išleidžia padengdami turimus įsipareigojimus. Tiesą sakant, ta riba yra dar griežtesnė, nes jeigu jūs savo gaunamus nuolatinius pinigus iškart išleidžiate sąskaitoms padengti, tai jums apskritai nereikėtų sukti galvos dėl paskolų ar greitųjų kreditų – jie jums jokiu būdu nebus suteikiami. Trumpai tariant, čia matoma riba įstatymuose, kurie pabrėžia, jog naujos paskolos žmogui suteikti negalima, jeigu jo išlaidos už kreditų padengimą viršija 40 procentų pajamų. Pavyzdžiui, gaudami 300 eurų, jūs daugiausia kredito įmokoms išleisti galite tik 120 eurų. Viskas, tai maksimali suma ir jeigu ją jau pasiekėte – gražinkite senas skolas ir tik tada galite bandyti skolintis iš naujo, nes kitu atveju, jums pinigų neskolins niekas.

Taip pat riba yra nustatoma ir vengiantiems dirbti t.y. kurie gyvena iš pašalpų, slepia mokesčius ir t.t. Tokie žmonės dažniausiai visas pašalpas išleidžia iškart ir galbūt net gi lieka skolingi. Jeigu esate vienas iš jų – nevarkite ir neprašykite paskolos, nes ji jums nebus suteikta.

Rekomenduojama:
 
Toner SafePrint black | 1500pgs | Samsung MLT-D101S | ML-2160/2165, SCX-3405
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+2TB GTX1050 3GB DVD WIN7Pro
 
EF-BT580PBEGWW Samsung Galaxy Tab A 10.1“ dėklas Black
 
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
 
Qoltec BT wireless stereo headphone + microphone | FM | TF | Black

About Unseen