Skalbimo mašina skleidžia keistą garsą?

Kalbant apie naudojimąsi įvairiais technikos prietaisais, yra keli žmonių tipai. Vieni bet kokį naują įsigytą prietaisą labai saugo, juo rūpinasi, viską daro griežtai pagal instrukciją ir taip prailgina prietaiso tarnavimo laiką. Tokie žmonės žinodami, kad automobilio tepalus reikia keisti po dešimties tūkstančių kilometrų, niekuomet nelaukia kol prasisuks dešimt tūkstančių ir vienas, jie verčiau pasikeis tepalus ties devyniais tūkstančiais, o prie to paties pasikeis ir filtrus. Nors tokių žmonių ir nėra daug, jų technika jiems tarnauja itin ilgai ir patikimai.

skalbAntroji žmonių grupė dažniausiai neskaito instrukcijų, įrenginiu per daug nesirūpina, bet taip pat jo ir nelaužo. Pastebėję, kad įrenginys dirba nebe taip kaip ankščiau, ar skleidžia kokį nors keistą garsą, jie kreipiasi į specialistus ir net, jei tai nėra  rimta situacija, sumoka bent jau už apžiūra. Žinoma jų daiktai netarnauja  taip ilgai, kaip pirmosios grupės žmonių, bet jie tarnauja pakankamai ilgai, nes sugedus yra prižiūrimi specialistų. Tuo tarpu trečioji žmonių grupė yra ta, kuri savo technika visiškai nesirūpina, dažnai  net nepastebi, kad ji veikia nebe taip kaip ankščiau, arba, kad ji pradėjo skleisti keistus pašalinius garsus. Jie technika naudojasi iki tol, kol ji visiškai nebeveikia ir dėl to dažnu atveju, technikos taisymas kainuoja itin daug, o kartais ji jau būna sugedusi nebepataisomai.

Galime panagrinėti paprastą atveji, įsivaizduokime, kad visų šių trijų grupių atstovai įsigijo po skalbimo mašiną. Pirmoji skalbimo mašina yra gerai prižiūrima, todėl į meistrus žmogui neprireikė kreiptis ilgus metus ir jos pirkimas jam visiškai atsipirko. Antruoju atveju, žmogus besinaudojantis skalbykle nebuvo toks rūpestingas, bet pamatęs, kad skalbimo mašina veikia prasčiau, nei veikė vos nusipirkus, kreipėsi į skalbimo mašinų meistrą, jis atvykęs padarė profilaktinį patikrinimą ir užkirto kelią rimtam gedimui. Tuo tarpu trečio ji skalbimo mašina pradėjo veikti prasčiau, vėliau pradėjo keisti keistus garsus, tačiau į meistrus jos savininkas kreipėsi tik tuomet, kai ji visiškai nustojo veikti. Deja skalbimo mašinų remontas, kaip paslauga tuomet jau buvo nebeaktuali. Atėjęs meistras konstatavo, kad sutaisyti skalbyklę galima, tačiau jos taisymas atsieis tiek pat, kiek naujos mašinos pirkimas.

Rekomenduojama:
 
Toner SafePrint black | 1500pgs | Samsung MLT-D101S | ML-2160/2165, SCX-3405
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+2TB GTX1050 3GB DVD WIN7Pro
 
EF-BT580PBEGWW Samsung Galaxy Tab A 10.1“ dėklas Black
 
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
 
Qoltec BT wireless stereo headphone + microphone | FM | TF | Black

About Objektyvas