Skolas tikrai įmanoma grąžinti lengviau

skolu grazinimasŠiais laikais didžioji dalis žmonių nepritekliuje gyvena vien todėl, kad tenka nemažas pinigų sumas atseikėti kreditų įmonėms, bet reikia pabrėžti, kad ne visada kai kurie asmenys visam laikui susigadina reputaciją – kai kuriems grąžinti skolas pavyksta gana nesunkiai. Kaip bebūtų, jeigu ir jūs esate tokioje situacijoje kai didžiąją dalį pajamų tenka skirti būtent skolų grąžinimui, siūlytume pasitelkti kelis paprastus patarimus, kurie padės išspręsti tokias problemas. Yra ir daugiau būdų, kurie galbūt padės sumažinti turimą finansinę naštą, bet svarbiausia yra tai, kad viską būtina atlikti kruopščiai ir atsakingai. Jeigu norite sumažinti įsipareigojimus, tai pradėkite nuo didžiausių skolų grąžinimo bei paslaugų atsisakymo.

Paprasčiausiai, jeigu jus slegia didelė skolos, kurioms jau lėšų nebeturite ar turite tik daliai padengti, tada reikėtų pagalvoti apie tam tikrų paslaugų atsisakymą. Kai kurie žmonės leidžia sau daugiau nei iš tiesų turėtų. Čia kalbame apie internetą, kabelinę televiziją, abonementus ir kt. Jeigu jūsų finansinė padėtis sunki, jums reikia atsisakyti tų paslaugų, kurioms kiekvieną mėnesį tenka skirti dalį pajamų. Na, galbūt sutarties sąlygos to padaryti ir neleis, bet galbūt jose bus nurodoma, kad galite sumažinti planus. Pavyzdžiui, retas žmogus domisi interneto planais kuomet sutartys jau sudarytos prieš keletą metų. Turite žinoti, kad pasibaigus sutarties galiojimui, jūs automatiškai toliau mokate už paslaugas ir jas gaunate kaip įprasta, bet čia iškyla vienas niuansas – jūs galite reikalauti naujų sąlygų, jeigu sutartis jau yra pasibaigusi. Būtent todėl siūlytume peržiūrėti kabelinės televizijos bei interneto sutartis.

Jūs galite sumažinti planus arba visai jų atsisakyti. Turint papildomą sumą, kuri lieka sumažinus minėtus planus, jūs jau galite tas papildomas pajamas skirti skolų grąžinimui. Kas liečia televiziją – labai svarbu, kad patys įvertintumėte savo poreikius, nes neretai daug žmonių kabelinę televiziją keičia į skaitmeninę – taip daug pigiau tiems, kurie nori matyti tik pagrindinius kanalus. Kalbant apie įvairius abonementus, tarkime  – sporto, soliariumo ir kt. tai čia jūs turėtumėte labiau žiūrėti savo finansinių interesų – apsieikite kelis mėnesius be šių paslaugų ir pamatysite, kad situacija keisis iš esmės.

Šaltinis: http://kredittkortet24.com/8-info/54-apple-pays-storste-konkurrent-kan-bli-et-helt-nytt-kredittkort

Rekomenduojama:
 
Sony ZS-RS70BTB magnetola NFC/BT
 
Philips 22PFS5303/12 22“ (55 cm), Full HD Ultra Slim LED, 1920 x 1080 pixels, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2, Black
 
Navitel E500 Magnetic navigacija 8GB
 
Prestigio PFP1242DUO Grace B1 mobilus telefonas Black
 
3MK NaturalCase Huawei, Mate 10 Pro, Polypropylene, Transparent Black

About Unseen