Stikliniai apdovanojimai – modernus požiūris į stiklą ir graviravimą

Apdovanojimai. Su kuo stikliniai apdovanojimaiasocijuojasi šis žodis? Su ąžuolo lapų vainiku, auksiniais, sidabriniais medaliais, apdovanojimų statulėlėmis. Atrodo taip tradiciška. Tačiau gražu teikiant apdovanojimus auksą ar sidabrą parvežusiems krepšininkams,  tačiau yra momentų, kuomet apdovanojimai reikšmingi, bet nė kiek nesusiję su prizinėmis vietomis ir auksas tampa gan kičinis sprendimas. Todėl vis dažniau renkantis apdovanojimo būdą atsigręžiama į stiklą ir modernius jo panaudojimo būdus.

stiklinis apdovanojimasStiklas yra įprasta medžiaga, naudojama kasdien – tai ir mūsų indai, ir veidrodžiai, ir langai bei kiti įprasti daiktai. Stiklas yra sąlyginai tvirta, mažai nusidėvinti medžiaga tinkama formuoti įvairius paviršius. Būtent dėl šių sąvybių stiklas patrauklus ne tik kasdieninėje veikloje, bet ir mene. Vienas iš įdomesnių stiklo panaudojimo variantų – graviruoti stikliniai apdovanojimai, jau kuris laikas pamėgti lietuvių.

Kaip teigia specialistai, stiklas, nors atrodo ir esantis trapus, tačiau pakankamai tvirtas, kad su juo būtų galima „žaisti“ ir išgauti įvairiausias formas. Tad ieškantiems originalaus apdovanojimo, stiklas yra tikra atgaiva sielai. Stiklinis apdovanojimas gali būti įvairiausių formų, plokščias arba erdvinis. Ant stiklo lazeriu galima išgraviruoti pageidaujamą tekstą, simbolį ar paveikslėlį taip suasmeninant apdovanojimą.

Graviravimas lazeriu ant stiklo yra paprastas ir tikslus. Kompiuteriu suprogramuotas vaizdas yra itin tikslus ir preciziškas, tad nereikia bijoti, jog kažkas atrodys ne taip. Maketas suderinamas iš anksto, tad galima drąsiai planuoti, derinti galvoti, koks apdovanojimo variantas būtų idealiausias. Lazeriu graviruotas užrašas negali būti nuvalytas cheminiu būdu, o ir pats stiklas yra mažai nusidėvintis, tad stiklinis apdovanojimas tarsi auksas sukuria kokybės ir ilgaamžiškumo garantą.

Vizualiai trapus stiklas ir iš jo pagamintas stiklinis apdovanojimas yra subtilus ir unikalus kūrinys, kuris ilgą laiką jį gavusiam primins apie apdovanojimo reikšmę. Tad visiems galvojantiems apie šventę, sukaktį, metines ar net sportines varžybas, verta pasidomėti stikliniais apdovanojimais, kurie būtų lengvas ir subtilus renginio akcentas ir kulminacija.

Rekomenduojama:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
 
Garmin Vivofit jr. Real Flower

About admin