vestuviniai žiedai

Volframo vestuviniai žiedai: istorija ir pasirinkimo kriterijai

vestuviniai žiedaiArtėjant gražiausiai gyvenimo šventei, ypatingą dėmesį skiriame vestuvinių žiedų paieškai ir atrankai. Norime įsigyti visus mūsų lūkesčius atitinkančius dirbinius, kuriais galėtume džiaugtis visą likusį gyvenimą. Vienas svarbiausių klausimų, į kuriuos privalote atsakyti – iš kokio metalo vestuviniai žiedai bus pagaminti. Keičiantis tradicijoms ir gyvenimo įpročiams, tradicinis auksas ima konkuruoti su tvirtuoju volframu.

Volframo karbido istorijos kelias žymimas sėkmingais mokslo laimėjimais ir pergalėmis technikos srityje. Nors Lietuvoje minėtojo lydinio dirbinių yra sąlyginai mažai, specialistai įsitikinę – tai laiko klausimas. Paties žodžio „volframas“ kilmė siejama su danų ar švedų kalba ir frazės „sunkus akmuo“ reikšme. Volframas buvo atrastas dar 1779 m. ir nuo to laiko jis siejamas su plėtra ir technologiniu vystymusi – minėtasis metalas išsiskiria tvirtumu ir itin aukšta lydymosi temperatūra. Volframo karbidas buvo sukurtas prabėgus daugiau nei šimtmečiui, siekiant pasiūlyti rinkai lydinį, kuriuo būtų galima apdoroti tvirtuosius metalo produktus, t. y. volframo karbidas buvo pradėtas naudoti kaip metalo tekinimo, pjaustymo ir apdirbimo įrankis. Iš tiesų juvelyrikoje volframas pradėtas naudoti visai neseniai, tačiau šio metalo vestuviniai žiedai kasmet sulaukia didėjančio jaunavedžių dėmesio.

Vienas svarbiausių volframo žiedų privalumų – nepriekaištinga estetika. Tokie dirbiniai visą nešiojimo laiką žavės savo matiniu švytėjimu arba veidrodiniu spindesiu. Šie žiedai spindi kur kas intensyviau nei aukso, sidabro ar platinos dirbiniai. Be to, natūrali volframo spalva gali būti kelių atspalvių – nuo šviesios platinos iki šalto metalo tamsumo.

Volframo vestuviniai žiedai vertinami dėl išskirtinio tvirtumo – jie keturis kartus tvirtesni už aukso dirbinius. Be to, volframo karbidas išsiskiria stulbinančiu tvirtumu, todėl negali būti įbrėžiamas. Pažeisti jį gali tik dar tvirtesni junginiai, pvz., deimantas. Tiesa, medžiagų, tvirtesnių už volframo karbidą, žemėje yra labai mažai, todėl šio lydinio žiedus galėsite nešioti kiekvieną dieną ir nesibaiminti, kad kasdienės veiklos uždaviniai pakenks dirbinio prekinei išvaizdai. Dar vienas privalumas – volframo karbidas atsparus oksidacijai ir korozijai, todėl minėtieji žiedai niekada nepakeičia spalvos (nepradeda juoduoti).

Jei šventinę dieną nusprendėte puošis volframo žiedais, nepamirškite, kad svarbiausias jūsų darbas – išsirinkti idealiai jūsų ir jūsų partnerio pirštams tinkantį gaminį, t. y. žiedas negali nei smukti nuo piršto, nei jo spausti. Pagalvokite apie žiedų dizainą. Populiariausias pasirinkimas – modernios klasikos sprendimai. Tokie žiedai nepraranda savo estetinės vertės bėgant metams, be to, yra lengvai derinami prie įvairios aprangos ir individualaus stiliaus.

Rekomenduojama:
 
Acer Aspire 3 A315-41 Black, 15.6 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, AMD, Ryzen 5 2500U, 8 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Radeon Vega8 Mobile Graphics, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language En
 
Toshiba Canvio Basics 2.5 1TB HDD Black USB 3.0
 
Kingston SSDNow UV500 240 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Lexibook BTL710 Decotech BT kolonėlė
 
Acer Aspire 3 A315-51 Black, 15.6 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, SSD 128 GB, Intel HD, No Optical drive, Windows 10 Home, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English, Warranty 24 month(s)

About rasytojas